AS HIIEKO    

 AS HIIEKO (endise nimega AS HIIE & Co) on 1994. aastal loodud erakapitalil põhinev ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma. Keskustolmuimemis- ja ventilatsioonisüsteemide paigaldusega alustanud ettevõttest on tänaseks saanud professionaalne ja usaldusväärne eritööde teostaja tsiviil - ja tööstusehituses.

Oleme olnud abiks tehnosüsteemide renoveerimisel, täiendamisel ning uute süsteemide väljaehitamisel.

Pikaajaliste ja püsivate kliendisuhete taga näeme eelkõige meie poolt pakutava teenuse kvaliteeti ning meie töötajate kõrget erialast taset. Oma klientidele suudame pakkuda kompleksset teenust.

Kõik meie seadmete tarnijad omavad sertifitseeritud kvaliteedisüsteemi.

Meie töötajad on läbinud mitmeid seadmete tootjate poolt korraldatavaid tootekoolitusi ning oskavad alati abiks olla kliendi soove rahuldava ning ehitusnormidele vastavate seadmete ja lahenduste valikul. Oleme järginud ka põhimõtet, et meie poolt väljastatavates tehnosüsteemide pakkumistes sisalduvad just need seadmed, mida toome maale ning mille tehnilist kvaliteedi võime julgelt tagada. Klient saab seadme ostuga kaasa alati hulgaliselt näpunäiteid, millised on firma omandanud tänu paigaldustele ning millist infot tavaliselt müügiorganisatsioonilt saada ei õnnestu.

Oma tegevusaja jooksul oleme kokku puutunud erinevate funktsioonidega hoonetega ja tehniliste süsteemidega. Objektide hulgas on pankasid, büroohooneid, tootmishooneid ning hulgaliselt elumaju. Varasematel aegadel on ehitusturg olnud sõltuv turul olevast ehitusbuumist - kord bürood, kord pangad. Hetkel on aga hea meel tõdeda, et buumid on möödas ning objektide valik on muutumas mitmekesisemaks ning ka huvitavamaks.

Esimese ehitusettevõttena Eestis sertifitseeriti 1997.aastal AS-i Hiieko kvaliteedisüsteem ISO 9002 kvaliteedijuhtimisstandardi alusel. Aastal 2001 sertifitseeriti kvaliteedisüsteem aga ISO 9001 standardi alusel.

Meie tegevuse eesmärgiks on jätkuvalt tagada kliendi soovidele vastava kvaliteediga ehitusteenus ning tehnosüsteemide ennetav kontroll.